Współpraca

CUKIERNIE I PIEKARNIE

Cukiernie i piekarnie zapraszamy do dołączenia do sprzedaży online poprzez nasz portal. Obecnie poszukujemy do współpracy firmy z Krakowa i województwa małopolskiego. Bez względu na wielkość prowadzonej działalności, miejsce znajdują u nas zarówno te drobne, kameralne przedsiębiorstwa, jak i większe, w tym posiadające własne narzędzia do sprzedaży on-line.

 

Prosimy zgłoszać się za pomocą zamieszczonego poniżej formularza lub wysyłając e-mail w tytule wpisująć: WSPÓŁPRACA na biuro@e-cukiernie.pl

CHŁODNIE DOSTAWCZE

Wszystkie produkty naszych Partnerów – Cukierni dostarczamy dzięki zaufanym firmom dostawczym, posiadającym w swojej flocie samochody chłodnie, najlepiej dwukomorowe. Samochody dostawcze żywności niewymagającej chłodzenia mile widziane.

 

E-cukiernie.pl to firma dedykowana cukierniom we wszystkich miastach i rejonach Polski. Dlatego nawet jeśli nie ma nas tam, gdzie działasz, napisz. Będzie to dla nas cenna wskazówka i informacja.

BLOGERZY I PASJONACI

Zapraszamy uzdolnionych wypiekaczy i dekoratorów tortów, ciast i ciasteczek. Chcemy Was poznać, chcemy pokazać Wasze dzieła światu. Jeśli lubiecie dzielić się Waszą wiedzą i umiejętnościami zapraszamy do publikowania na blogu e-cukiernie. Napisz do nas, a sprawdzimy, jak możemy sobie wzajemnie pomóc.

 

Chcesz z nami współpracować w innym niż wymienione obszarze? Napisz do nas: biuro@e-cukiernie.pl

Dołącz do nas!

Wypełnij Formularz zgłoszenia i zostań naszym partnerem

Dziękujemy za zainteresowanie naszym portalem. Wypełnij prosze formularz i zostaw do siebie kontakt, a odezwiemy się do ciebie najszybciej jak to możliwe

    Wybierz z listy:
    Napisz do nas    Search
    Generic filters